Bank Spółdzielczy w Grudusku uruchomił dla Państwa kolejną nową usługę „Apple Pay” Od teraz wszyscy klienci posiadający telefon lub zegarek firmy Apple przystosowany do płatności mobilnych będą mogli płacić w sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych i Internecie.To szybka, prosta i bezpieczna metoda płatności.

Płacąc za pomocą Apple Pay korzystasz ze wszystkich zalet kart płatniczych Spółdzielczej Grupy Bankowej. Płacenie w sklepach, aplikacjach i internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i poufne. Jak używać Apple Pay Apple Pay to łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób płacenia w sklepach, aplikacjach i internecie. Możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń, których używasz na co dzień. Apple Pay to także bezpieczniejsza i szybsza metoda płatności w sieci i aplikacjach, która nie wymaga zakładania kont ani wypełniania długich formularzy.

Płatności Apple Pay w 3 krokach

1Wybierz aplikację Wallet.

2Dodaj swoją kartę z aktywną funkcją zbliżeniową. Zapoznaj się z Regulaminem korzystania z kart płatniczych SGB

3Płać smartfonem lub smartwatchem.

Jak działa Apple Pay?

Płatności w sklepach
Będąc przy kasie, możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń z iOS, których używasz na co dzień. Aby zapłacić przy użyciu Face ID, kliknij dwukrotnie boczny przycisk, spójrz na ekran, a następnie zbliż iPhone’a do czytnika. Jeśli chcesz zapłacić przy użyciu Touch ID, zbliż iPhone’a do czytnika, trzymając palec na czujniku Touch ID. Płacąc zegarkiem Apple Watch, kliknij dwukrotnie boczny przycisk i zbliż Apple Watch do czytnika.

Płatności w aplikacjach i witrynach internetowych
Aby za pomocą iPhone’a lub iPada zapłacić w aplikacji lub witrynie internetowej otwartej w Safari, wybierz Apple Pay na etapie finalizowania transakcji i dokonaj płatności, korzystając z Face ID lub Touch ID. Aby zapłacić w witrynie internetowej otwartej w Safari na Macu, wybierz Apple Pay i dokonaj płatności, korzystając z iPhone’a lub zegarka Apple Watch. Na MacBooku Pro możesz płacić, używając Touch ID na pasku Touch Bar.

loading...
Jak dodać kartę SGB do Apple Pay
Jak używać Touch ID płacąc Apple Pay z kartą SGB
Jak używać Face ID płacąc Apple Pay z kartą SGB
Telefon kontaktowy+48 23 671 50 14
Wyślij wiadomośćkontakt@bsgrudusk.pl
PlacówkiGrudusk, ul Plac Grunwaldu 4A