Bank Spółdzielczy w Grudusku uruchomił dla Państwa kolejną nową usługę „Apple Pay” Od teraz wszyscy klienci posiadający telefon lub zegarek firmy Apple przystosowany do płatności mobilnych będą mogli płacić w sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych i Internecie.To szybka, prosta i bezpieczna metoda płatności.

Google Pay to płatności telefonem lub smartwatchem z systemem Android jeszcze szybsze i wygodniejsze niż płatność kartą. Dzięki aplikacji Google Pay, klienci Banku Spółdzielczego w Grudusku mogą od teraz płacić w sklepach tradycyjnych poprzez zbliżenie smartfona do terminalu POS, w sklepach internetowych oraz w setkach aplikacji, bez konieczności wpisywania danych karty.

Możesz dodać do niego kartę wydaną w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej i płacić nią w sklepach stacjonarnych, środkach transportu publicznego, aplikacjach i stronach internetowych.

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej? Teraz dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir jest to możliwe.

Usługa Bankofon to produkt służący do uzyskiwania przez klientów banku informacji 24h/dobę o stanie środków oraz obrocie na rachunku bez konieczności kontaktowania się z pracownikami banku.

Warunkiem korzystania z usługi Bankofon jest posiadanie telefonu działającego w systemie tonowym lub telefonu komórkowego oraz złożenie wniosku o aktywację usługi.

Usługa dostępna jest pod numerem telefonu: 23 671-50-76

To usługa, która umożliwia Państwu bezprowizyjne doładowania konta telefonu komórkowego na kartę (pre-paid).

Bank Spółdzielczy w Grudusku uczestniczy w realizacji szybkich międzynarodowych przekazów pieniężnych za pośrednictwem firmy WESTERN UNION.

Western Union to światowy lider na rynku przekazów pieniężnych, oferujący łatwy, bezpieczny i niezawodny sposób przesyłania pieniędzy do ponad 300 000 placówek zlokalizowanych w 200 krajach na całym świecie. Jest to największa sieć placówek świadczących międzynarodowe przekazy pieniężne.